ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008 на Филм Фестивала"Берлинале"

Go down 
АвторСъобщение
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Empty
ПисанеЗаглавие: Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008 на Филм Фестивала"Берлинале"   Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 12:02 pm

Боливудската мегазвезда е толкова секси!
Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Normal_berlinale_039


Всъщност хората не са чакали да се появи Том Круз или Брад Пит, а някой много по-важен, мегазвездата на Боливуд-ШахРукх Кхан.

"Той е просто върха", казва Джанин, която пътува до централен Берлин, заедно с три нейни приятелки, надявайки се са види
ШахРукх Кхан или да дори и да се вземе автограф, докато Шах си проравя път към фестивала.

"От 17 години работя във киното, но за първи път се чувствам звезда"-шеговито казва Кхан на пресконференцията, отбелязвайки чудесно свършената работа на Фарах Кхан по филма "Ом Шанти Ом", в който и двамата Кхан си помагат при продуцирането на филма.

Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Normal_berlinale_018

Но Кхан, който има огромни тълпи от фенове в Африка, Азия, както и част от Европа и Америка, не се смята за достаъчно добър за Холивуд.

Въпреки, че смята че английският му е доста добър, той казва "На 42 съм,а и съм достатъчно висок".

"Мисля, че в Холивоуд няма място за мен" -казва Кхан, който започва кариерата си с учатието си в няколко телевизионни сериала в края на осемдесетте. "Не мисля, че съм толкова талантлив. Не мисля, че ако сляза на летището в Лос Анжелис, Стивън Спилбърг ще ме посрещне." -казва ШахРукх.

Кхан е амбициран да привлече интереса към индийските филми."Надявам се, че можем да покажем на света, че индийското кино е най-доброто.

Често филмите са единственото забавление за индийците и продуцентите на Ом Шанти Ом
се надяват, че премиерата на филма ще отвори немксите и европейските пазари за индийската филмова индустрия.

Кхан иска да прослави индийското и боливудското кино.Той смята, че хората от запада мислят, че Боливуд е "малко по-гръмък от колкото трябва"

Но той продължава и казва "Това сме ние индийците. Смеем се по-гръмко и плачем по-силно."
Индийското кино разкрива същността на индийската култруа, казва Кхан."Ние сме малко луди и малко смешни."

Кхан казва за филма Ом Шанти Ом "Искахме да покажем, че можем да се надсмеем над себе си".
"Искахме да направим превъзходен филм, който да показава всички детайли свързани с правенето на един филм"-казва той. Шахрукх проявява интерес към филмите още от ранните си детски години.

Шахрукх смята, че боливудските филми трябва да са по-кратки, връщайки се 20 и повече години назад, той очаква, че "танци - и - песни" ще доминират в индийските филми.

"Музиката извира от дъното на сърцата ни!"
Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Normal_berlinale_016
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Empty
ПисанеЗаглавие: Извадки от българския печат   Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008  на Филм Фестивала"Берлинале" Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 9:32 am

Цяло съзвездие от Боливуд на Берлиналето

10.02.2008 12:23
Най-голямата фабрика за мечти в Индия - Боливуд - се представи подобаващо на тазгодишното Берлинале, съобщи БНТ. За 7 минути се разпродадоха билетите за индийската продукция "Ом шанти Ом", а в Интернет те се предлагаха на удвоени цени. Това е първата боливудска продукция, отличена от журито на фестивала.

Цяло съзвездие от Боливуд начело с най-голямата легенда на индийското кино Шах Рух Хан пристигна за световната премиера на лентата "Ом Шанти Ом" в Берлин. Присъствието на Хан мобилизира феновете и хиляди индийци от цяла Европа дойдоха в немската столица, за да видят новия филм на любимеца си.

"Работя в бранша вече 17 години, а за пръв път се чувствам като филмова звезда",

заяви на пресконференцията актьорът.

Режисьорката на филма Фара Хан не можа да уважи немския фестивал, тъй като е бременна и носи в утробата си не едно, а цели три бебета. Германия в момента е един от водещите западни пазари за боливудски продукции. Интересът към мелодраматичните индийски музикални филми през последните две години нарасна до такава степен, че те извоюваха отделни обширни секции в DVD-отделите на магазините.
Върнете се в началото Go down
 
Пресконференция на ШахРукх от 9.2.2008 на Филм Фестивала"Берлинале"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Светът на краля :: Изяви(срещи)-
Идете на: