ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?

ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

Share

Rab Ne Bana Di Jodi

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

Rab Ne Bana Di Jodi Empty
ПисанеЗаглавие: Rab Ne Bana Di Jodi   Rab Ne Bana Di Jodi Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 5:57 am

Rab Ne Bana Di Jodi е новият филм на Aditya Chopra, в който главна роля ще има Shahrukh Khan.Главнате женска роля ще бъде изиграна от Sonam Kapoor.Филмът ще разказва за любовта на 16-годишно момиче и 4о- годишен мъж.Филма излиза на 12 Декември.

Rab Ne Bana Di Jodi
Върнете се в началото Go down
petache
Admin
Admin
petache

Female
Брой мнения : 50
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Rab Ne Bana Di Jodi   Rab Ne Bana Di Jodi Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 7:34 am

Мда, и аз така четох... НЯМАМ ТЪРПЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Защо обаче чак декември...о, ще бъде супер! Smile Smile Smile bounce bounce bounce bounce

CoHePu
Newbie
Newbie
CoHePu

Female
Брой мнения : 23
Job/hobbies : y4eni4ka
Registration date : 13.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Rab Ne Bana Di Jodi   Rab Ne Bana Di Jodi Icon_minitimeПон Сеп 22, 2008 3:56 pm

и аз нямам търпение да излезе филма отдавна не съм гледала филм с него и ми домъчня bounce I love you
http://www.bebu7o.aha.bg
petia75
Newbie
Newbie

Female
Брой мнения : 3
Job/hobbies : жена
Registration date : 16.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Rab Ne Bana Di Jodi   Rab Ne Bana Di Jodi Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 1:07 am

lol! днес гледах филма и съм на седмото небе че се докопах най после до него просто още не мога да повярвам , че го имам в компа си страхотен е естествено а шах отново ме накара да се замисля каква съм и каква изкам да бъда страхонти песни слушах ги много преди да излезе филма и ги знам на изуст просто супер супер супер I love you I love you I love you
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Rab Ne Bana Di Jodi   Rab Ne Bana Di Jodi Icon_minitime

Rab Ne Bana Di Jodi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Светът на краля :: Новини-
Идете на: