ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Шах в България

Go down 
+10
rachi
zarra
desinceto
lqlq
CoHePu
GoddessDiana
salman_87
vanushka
petache
Afro16
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 5:36 pm

Представете си, че Шах е дошъл в България и имате възможност да си вземете автограф. Какво бихте му казали, освен "Обичам те"?

П.П.Благодаря на maa-afro16(мама) за страхотната идеа! flower
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 5:41 pm

Едва ли ще мога да му кажа нещо въобще!
Сигурно ще изглеждам като него в "ОМ ШАНТИ ОМ" когато Шантиприя отиде при него да му благодари че я е спаил от огъня... Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 7:15 pm

И аз й благодаря за страхотната тема....
Аз определено знам как точно ще изглеждам като го видя и със сигурност няма да кажа дори обичам те, просто ще изгубя дар слово...и ще приличам повече на Дипика , когато видя Ом Капур на живо....
Върнете се в началото Go down
vanushka
Newbie
Newbie
vanushka


Female
Брой мнения : 17
Age : 38
Location : Bulgaria,Sofia
Job/hobbies : ShahRukh Khan,Bollywoood
Registration date : 10.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:36 pm

Съгласна с вас.Просто няма да съм в състояние да говоря(то ако остана на краката си ще е добре Very Happy ).Знам само,че тогава ще съм многооо щастлива и това ми е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:44 pm

Най-вероятно бих казала нещо супер глупаво, ако и аз остана на краката си!
Но Бих искала да му дам и една целувка! bounce
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 6:46 am

За България не знам, но това лято ще снима филм с Адития Чопра в Гърция. Ей го къде е.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 8:30 am

И аз това щях да кажа, ей го къде, дайте да идем
.... lol!
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 10:25 am

nayreel написа:
И аз това щях да кажа, ей го къде, дайте да идем
.... lol!

Там сме сто процента! cyclops
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 6:40 pm

Ако не припадна в краката му, или ако не се хвърла на врата му, значи със сигурност ще му кажа: Обаждай се на 150 Embarassed
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 8:08 pm

Любов, аз ще се обадя на 150, как иначе ще остана с Шах насаме? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 8:18 pm

Дайте сериозно, какво наистина бихте му казали?
Аз ви предлагам да не припадате защото ще си изпуснете възможноста да си говорите с него Smile
Бих го благословила и от все сърце бих му пожелала все същите успехи занапред, и разбира се бих му казала: "МНОГО СИ ТЕ ОБИЧКАМ ШАХЧЕ МОЕ!!!!!!!!" Embarassed
А ако ми позволи бих си го гушнала даже!
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 9:45 pm

И аз бих му казала, че го обичам, и ще го прегърна, но покрай прегъдките ще го нацелувам! Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
salman_87
Newbie
Newbie



Male
Брой мнения : 1
Age : 36
Location : Bansko
Job/hobbies : da gledam filmi
Registration date : 11.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 11:09 pm

ако ШАХ доиде тук и ако по някаква слу4аиност полу4а автограв ще го направя в рамка и ще го пазя до края на живота си но само ако е поне да поме4таем
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 7:34 am

Ако трябва да съм сериозна по темата много би ми се искало да му кажа и аз Обиччамте, но си се познавам...Толкова съм емоционална, че най- вероятно ще се разплача с глас от вълнение...Дано какъвто ми е миличък вземе поне да ме прегърне.....
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 9:17 am

Аз много бих се зарадвала на прегръдка също.
Той също е емоционален човек, така че nayreel проблеми няма да има с гушкането
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
GoddessDiana
Newbie
Newbie
GoddessDiana


Female
Брой мнения : 17
Age : 53
Location : silistra
Job/hobbies : book-keeper,SRK,Freddie Mercury
Humor : yes
Registration date : 09.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 9:38 am

Afro16 написа:
Аз много бих се зарадвала на прегръдка също.
Той също е емоционален човек, така че nayreel проблеми няма да има с гушкането

Браво помечтайте си добре, тук е мястото! bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
http://viggoshome.netgoo.org/index.htm
CoHePu
Newbie
Newbie
CoHePu


Female
Брой мнения : 23
Age : 33
Location : Varna
Job/hobbies : y4eni4ka
Registration date : 13.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 7:46 pm

Най-голямата ми мечта е да го видя!Дано някой ден да се осъществи. I love you I love you I love you Просто абе много го обичам любимия ми актьор,номер едно е lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bebu7o.aha.bg
lqlq
Newbie
Newbie
lqlq


Female
Брой мнения : 21
Age : 30
Location : Sofia
Job/hobbies : Wathing Films
Registration date : 12.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 10:07 am

Ако дойде в България първо няма да повярвам сигурно ще припадна,и аз много бих искала да имам поне 10 минути насаме с него да си поговорим знам че това е доста невъзможно но мечти са си мечти,те живеят и никой не може да ги убие.Бих искала да го прегърна и да му кажа колко много значи за мен.!!! I love you Sad
Върнете се в началото Go down
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 2:47 pm

Така, сега искам да ви кажа нещо което е мечта, но съвсем спокойно може да стане реалност.
Имам приятел който работи в БНТ, аз понеже много му говоря за Шах и колко невъзможно ми се струва да го видя някога на живо, та той ми каза, че това не е чак толкова голям проблем, ако има достъчно фенове които да задействат нещата.
Каза ми да агитирам всички, да пишат във форума на www.bnt.bg, и колкото повече сме толкова по-добре.
А и няма да е зле да има повече хинди фенове които да пишат, поне филмите да пускат, така е по-вероятно след известно време някой да дойде, дори да не е Шах.
Какво ще кажете, струва ли ви се възможно?
Аз мисля че Шах би се съгласил, защото си е добра душичка
I love you
Стига само ние да настояваме!
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
desinceto
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 2
Age : 41
Location : Bulgaria
Job/hobbies : designer
Registration date : 17.03.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 11:25 pm

И кога казвате че ще се ходи до Гърция???????? Very Happy
Върнете се в началото Go down
zarra
Newbie
Newbie
zarra


Female
Брой мнения : 2
Age : 36
Location : Bulgaria
Job/hobbies : student
Registration date : 23.04.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeСря Апр 23, 2008 7:57 pm

ААААААААА ... Гърция , сигурни ли сте? Мале ще припадна , сигурно сънувам . Кажете сега : кой ще ходи айде да се организираме всички /не ще припадна /Аиде де спуснете малко инфо , кога ще е ? Ако го видя направо или ще припадна в краката му или ще му се нахвърля като някоя истеричка ! майко мила , Краля в Гърция , ма то е съвем близко ей тука  на няколко часа , ето усещам  , че се побърквам  КАЖЕТЕ КОГА ЩЕ ИДВА !!!! МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!
Върнете се в началото Go down
rachi
Newbie
Newbie
rachi


Female
Брой мнения : 7
Age : 48
Location : stara zagora
Job/hobbies : srk,hindi
Registration date : 23.05.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: шах в българия   Шах в България Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 10:40 pm

да се надяваме,че ще дойде някой ден и в българия.много холивудски артисти идват да снимат тук,защо не и боливудските да дойдат някой ден. flower
Върнете се в началото Go down
CoHePu
Newbie
Newbie
CoHePu


Female
Брой мнения : 23
Age : 33
Location : Varna
Job/hobbies : y4eni4ka
Registration date : 13.02.2008

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 10:30 am

Дано Рачи, скоро да дойде и в БГ, колко ще го чакаме още Sad Sad Sad то разбирасе не зависи само от него Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
http://www.bebu7o.aha.bg
an4etooooo95
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 6
Age : 29
Location : sofia
Job/hobbies : da gledam tv
Registration date : 04.07.2009

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 5:34 pm

Няма да кажа и дума щото няма да ме разбере Very Happy Very Happy просто ще го гушна ако имам тази смелост и ако не припадна Very Happy в ръцете му lol! май прекалих с мечтите Very Happy Very Happy Very Happy просто това ще е върха дано някой ден да дойде в България да сбъднем тази мечта ...
Върнете се в началото Go down
Мария
Newbie
Newbie
Мария


Female
Брой мнения : 6
Age : 26
Location : България
Job/hobbies : hobbies - Acrobatics
Registration date : 07.11.2010

Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 6:03 pm

Ако дойде при на ще направя всичко възможно, за да го видя толкова съм запалена по него, че незнам вече I love you !
И веднага щом го видя 1-вото нещо, което ще искам е автограв и снимка с него ! 2-рото нещо, което е искам да знам езика има, за да мога да си разговарям с него така ще е по-голяма тръпката от колкото някой само да превежда ! Ще се чувствам тогава напрово върха ! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шах в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шах в България   Шах в България Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шах в България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Светът на краля :: Да помечтаем заедно-
Идете на: