ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Любими сцени

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pepi91
Newbie
Newbie
pepi91


Female
Брой мнения : 3
Age : 33
Location : sofia
Job/hobbies : risuvane
Registration date : 02.03.2008

Любими сцени Empty
ПисанеЗаглавие: Любими сцени   Любими сцени Icon_minitimeСря Апр 23, 2008 4:06 pm

Нека всеки който пожелае да сподели кой момент от филмите на Шах го е грабнал изцяло. Не е нужно да е само една сцена или само от един филм.
Надявам се темата да ви хареса!
Smile

Да започна...любимите ми сцени са...да кажем много Very Happy Но ще започна с тази:
Сцената е от "Dilwale Dulhaniya Le Jayenge". Когато след Карва Чот Радж закъсняваше, а Симран не искаше да яде.След това когато разбра, че той също е гладувал и му подаде храна, но той я спря и и даде първо на нея.
Тази сцена наистина ме грабна още от първия път. И смея да кажа, че може би това е любимата ми сцена от този филм (въпреки, че го обожавам целия Razz )
Върнете се в началото Go down
kajol..khan
Newbie
Newbie
kajol..khan


Female
Брой мнения : 2
Age : 30
Location : plovdiv
Job/hobbies : what TV
Registration date : 31.01.2009

Любими сцени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими сцени   Любими сцени Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:50 am

Това ми една от наи любимите сцени.Абе на мен абсолютно всички сцени на филма ми харесват. Wink
Любими сцени Kkkg45oq1.th


Върнете се в началото Go down
prisi123
Newbie
Newbie
prisi123


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Location : Targovishte
Job/hobbies : student
Registration date : 14.03.2009

Любими сцени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими сцени   Любими сцени Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 5:02 pm

Любими сцени Animation21Ето това ми е най-любимата сцена от най-любимия ми филм.....
просто изражението на лицето му направо ме разтопи.... В момента, в който героинята на Preity Zinta влезе......си проличаха любовните искри.........
Страхотна сцена........
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими сцени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими сцени   Любими сцени Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими сцени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Пътят до трона :: Филмография-
Идете на: