ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Здравейте!

Go down 
+18
divyafan
prisi123
choksi
zarra_desi
airmax
radoaleks
ivantis
lorenn
sonali
biskvita
CoHePu
lqlq
datexa
GoddessDiana
tsura
vanushka
Afro16
petache
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 1:53 pm

Е, тъй като никой не се осмели пръв да пише тук, май на мен ще се падне честта и удоволствието.Адски се радвам, че най- после идеята за сайта се осъществи и силно се надявам, че това място ще успее да побере любовта ни към най- добрия от най- добрите- Shah Rukh Khan!
Върнете се в началото Go down
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 5:08 pm

Ами, здравейте и от мен! Изключително много се радвам, че сайта вече е факт, много благодаря на човека който се е сетил да го направи!
ОБИЧАМ ШАРУК, ОБОЖАВАМ ГО!
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 34
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 5:22 pm

Здравей petache и добре дошла в клуба!
Смея да твърдя, че ние всички тук обожаваме Шах! lol!

Надявам се, че ще се чувстваш добре тук. sunny
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 5:36 pm

Добре заварили! Чувствам се идеално, сред феновете на моя любимец, надявам се че ще си обменим доста информация за него!
Ще помагам с каквото мога за мойто кралченце! queen
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 6:18 pm

Добре дошла и от мен!Знам, че отдавна чакаш за подобно място, затова се радвам да те видя тук!Някой няма ли да каже нещо повече за себе си, освен Обожавам Шах?Давайте или аз ще започна, а мен трудно човек може да ме спре. Laughing
Върнете се в началото Go down
vanushka
Newbie
Newbie
vanushka


Female
Брой мнения : 17
Age : 39
Location : Bulgaria,Sofia
Job/hobbies : ShahRukh Khan,Bollywoood
Registration date : 10.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:12 pm

Ехаххххааа.Супер Very Happy Най-после да има и български фен сайт на най-великия-Шарук!!!!!Благодаря на всички който са се сетили да го направят.Аз да се поредставя на кратко-от София съм, на 22 год. уча в СУ.От малка съм луда на тема Индия,но едва от скоро поднових голямата си любов.Опитвам се да си наваксам изпуснатото,но за това трябва да се отдели време Very Happy .Харесвам целия Bollywood,но най ми е на сърце Шах(обожавам го).Други който много харесвам са -Арджун,Саиф,Аби.А за женския състав-Бипс(красота),Каджол(обожавам я),Прити и Рани.Ми май е това.Още веднъж много се радвам,че ви има хора.Да се забавлява ме.
Върнете се в началото Go down
tsura
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 1
Age : 55
Location : Bulgaria
Job/hobbies : movie music
Registration date : 10.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:30 pm

Здравейте!Благодаря Ви,че имаме сайт за феновете на King Khan!Обожавам го и чакам с нетърпение филмите с негово участие,както и всичко свързано с него!I love you
Върнете се в началото Go down
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:43 pm

nayreel написа:
Добре дошла и от мен!Знам, че отдавна чакаш за подобно място, затова се радвам да те видя тук!Някой няма ли да каже нещо повече за себе си, освен Обожавам Шах?Давайте или аз ще започна, а мен трудно човек може да ме спре. Laughing

Е хайде, дай ни старт! Smile
Иначе какво за мен? Живея в София от 13 години но съм от Врачанския край.
От малка гледам индийски филми, първия филм който гледах си спомням много добре се казва "HERO" със Jackie Shroff и Meenakshi Sheshadri. Този филм съм го гледала толкова много пъти че със сестра ми се шегуваме че част от ценностната ни система Laughing Гледала съм и много други филми, но повечето вече не си ги спомням. Общо взето аз съм закърмена със тези филми.
Любимата ми актриса е Madhuri Dixit, според мен това е най-красивата актриса, с най-завладяващата усмивка... Тя е и една от актрисите които танцуват най-добре, така мисля аз. Иначе харесвам всички.
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 34
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 8:52 pm

Та нека и аз да се представя.
На 17 години съм, от Силистра, уча в ЕГ с немски и английски.
Покрай мама се запалих по индийските филми, първият който гледах беше Фанаа.
Много ми харева Каджол(и другите актриси също) а просто обожавам Шах, макар и да има и друго също много талантливи актьори.

Здравейте всички и добре дошли! cheers
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 6:44 am

Здравейте, аз съм от Варна. Малко съм големичка, но за мечтите няма възраст. Не е необходимо да казвам защо съм тук, защото всички сме тук по една единствена причина и нейното име е Шахрукх Кхан. Първия индийски филм, който гледах беше Веер Заара и странно първата мисъл, която премина през главата ми още в началната сцена на филма беше, че са могли да изберат някой по-хубав актьор. Но това беше преди четири години, че и малко повече.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 8:24 am

Марго, забавно е, но и аз първоначално мислех същото за Шах...Спомням си го като че беше вчера, когато гледах за първи път Kabhi kushi kabhi gham и се чудех, защо с сложили толкова странен актьор за главната роля.Тогава той слезе от въртолета и просто ми спря и дъха и мисълта и така вече години....
Но да кажа и за себе си...На 21 години съм,от Берковица, уча в Благоевград, специалност Връзки с обществеността и съм луд фен на безкрайно много неща...но няма да ги изреждам всичките.Обичам да съчетавам разнообразни интереси, затова ще спомена само, че слушам немска музика, обожавам индийски филми и формула 1....
Върнете се в началото Go down
GoddessDiana
Newbie
Newbie
GoddessDiana


Female
Брой мнения : 17
Age : 54
Location : silistra
Job/hobbies : book-keeper,SRK,Freddie Mercury
Humor : yes
Registration date : 09.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 9:00 am

Здравейте и от мен.На 37 г. от Силистра и също като margock смятам, че мечтите нямат възраст.От малка обичам индийски филми, но имаше период, през който нямаше от къде да се намерят индийски филми / поне в нашия край/.Първият филм, който гледах през последните години беше Fanaa.От тогава все повече и повече ме омагьосват индийските филми.А за Шах какво да кажа....възхищавам се на таланта му! Освен индийските филми другата ми голяма страст са децата ми и Куин и Фреди Меркюри.
Върнете се в началото Go down
http://viggoshome.netgoo.org/index.htm
datexa
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 1
Age : 56
Location : Bulgaria
Job/hobbies : PC
Registration date : 11.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 10:16 am

Здравейте и от мен!И аз съм от големичките Wink ,но това не ми пречи да съм запалена по Шах и индийското кино.От Свиленград съм.Първият индийски филм който гледах е "Слона моя приятел" преди повече от трийсет и няколко години,бях в детската градина,но е оставил много дълбок спомен у мен и добри чувства.
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 34
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 10:23 am

Добре дошли на всички.
Радвам се, че малко по малко се събираме и се надявам скоро този форум да се разрастне и да стане много голямо.

Отново, добре дошли в семейството на феновете на Шах.
Забавлявайте се и не се срамувайте да поствате и най-вече да мечтаете! sunny
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 10:48 am

Добре дошли и от мен!Много се радвам , че се събираме все повече и повече хора тук!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 6:29 pm

Здравейте и добре дошли на всички и от мен!
Много се радвам, че най-накрая се намери място, където да споделим " размисли и страстти" Very Happy за най-великия актьор!
Та...на 17 съм и съм хипер луда по индийските филми и то най-вече по Шах.От малка гледам хинди филми, но по едно време ги бях забравила, но след като видях Шах в Kabhi kushi kabhi gham ...какво да кажа, освен че така ме побърка, че...сега съм тук Very Happy
Върнете се в началото Go down
lqlq
Newbie
Newbie
lqlq


Female
Брой мнения : 21
Age : 31
Location : Sofia
Job/hobbies : Wathing Films
Registration date : 12.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 8:03 pm

Здравейте казвам се Валя и съм влюбена в Шах както повечето хора тук Laughing .Обожавам да гледам филми с него и много благодаря че направихте този форум много ми харесва.На 14 години съм от София и гледам индийски филми от година и половина.Та това е от мен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 34
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 9:16 pm

Здравей lqlq и добре дошла.
Надявам се, че ще се забавляваш много тук и ще се престрашиш да помечтаеш с нас. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
CoHePu
Newbie
Newbie
CoHePu


Female
Брой мнения : 23
Age : 33
Location : Varna
Job/hobbies : y4eni4ka
Registration date : 13.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 4:44 pm

Здравейте аз съм от Варна.Преди около година се запалих по индийските филми.Откакто гледах първия си филм с Шарук Кан се влюбих в него I love you .Всичко свързано с него ме интересува и много се радвам че има вече фен сайт cheers .ако някой знае някой филм с него нека ми пише ще бъда много благодарна sunny I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.bebu7o.aha.bg
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 34
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 11:27 am

Здравей Сонери и Добре дошла!
Надявам се, ще ти е "уютно" тук! sunny
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 11:58 am

Добре сте ни дошли всички!
Върнете се в началото Go down
biskvita
Newbie
Newbie
biskvita


Female
Брой мнения : 9
Age : 34
Location : 123456789
Job/hobbies : hindi
Registration date : 13.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 1:23 pm

Здравейте и от мен! cheers
Много се радвам че краля има място вече и в България!
Върнете се в началото Go down
sonali
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 8
Age : 32
Location : Bulgaria
Job/hobbies : student
Registration date : 17.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 7:00 pm

А добре заварили!Надявам, че ще имаме много добри и весели моменти в този сайт.Между другото искам да попитам има ли някъде тема от сорта на "Какво мсилите за сайта???"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 7:27 pm

Не, но веднага ще пуснем Smile
Върнете се в началото Go down
lorenn
Newbie
Newbie
lorenn


Female
Брой мнения : 3
Age : 48
Location : bulgaria
Job/hobbies : psychology
Registration date : 19.02.2008

Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 6:34 pm

Привет и от мен! Шахрукх Кхан е не само добър актьор и продуцент, но и изключително обаятелна личност ! Благодаря Ви за чудесната идея! flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Нови потребители :: Добре дошли-
Идете на: