ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Здравейте!

Go down 
+18
divyafan
prisi123
choksi
zarra_desi
airmax
radoaleks
ivantis
lorenn
sonali
biskvita
CoHePu
lqlq
datexa
GoddessDiana
tsura
vanushka
Afro16
petache
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
prisi123
Newbie
Newbie
prisi123


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Location : Targovishte
Job/hobbies : student
Registration date : 14.03.2009

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 5:17 pm

Здравейте и от мен!!!!!
аа....искам да кажа на choksi ...., че не е единствената която се чувства така тези филми са просто омагъосващи, незнам как ги правят,.... но просто емоцията те държи ....много...много...дълго... МОга да ги гледам милион пъти и пак няма да ми омръзнат......а Шах е просто уникален всяка негова мимика,всеки негов жест излъчва страст .... такъв чар не бях срещала.......
Никой мъж или актъор не умее и не притежава и 1/4 от чара на Шах... незнам просто нямам думи.... Невероятен актъор ... а преди си мислех, че Брад Пит,Джони Деп и Том Круз са секси (еее да) , но Шах е носи една магия в себе си.., която те запленява от първия миг. I love you

...aaaa малко се отплеснах и забравих да се преставя...
Казвам се Стилияна на 16 г и съм от малкото но уютно Търговище..
По индийска музика се запалих още на 8 , но едва преди около 5-6 месеца изгледах Kabhi Khushi Kabhie Gham и оттам пламна любовта ми към индийското кино и по-специялно ШРК - много бързо ме плени. От тогава до сега гледам само филми с участието на Шах...никой друг индийски актъор не ме впечатлява както той..Просто не става филм без Шах. Въпреки, че много трудно намирам време да изгледам някой от шедъоврите на Bollywood редовно сърфирам из internet пространството и търся снимки на "моя любим" или слушам някой от незабравимите саундтраци на любимите ми филми. Като например обожавам: песните от Veer Zaara - Tere Liye, Do Pal
от Kuch Kuch Hota Hai - заглавната песен, Ladki Badi Anjaani He, Koi Mil Gaya,
и мн мн други ....
и май е това ако някой иска да осъществи контакт с мен ето skype- pristrastena_f ...Ще се радвам да си пишем!!!
Върнете се в началото Go down
divyafan
Newbie
Newbie
divyafan


Female
Брой мнения : 4
Age : 34
Location : sifia
Job/hobbies : bollywood
Registration date : 03.06.2009

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 5:21 pm

Здраввейте и от мен! Аз също съм почитателка на филмите на Шах Рук.
Върнете се в началото Go down
choksi
Newbie
Newbie
choksi


Female
Брой мнения : 2
Age : 43
Location : bulgaria
Job/hobbies : hindi movie
Registration date : 09.02.2009

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 7:19 pm

prisi123 едва сега влизам тук,че дълго време ме нямаше а после смених и компа- и аз само индийско слушам напоследък някак не ми вървят другите музики хи хи хи
Голяма мания!
А дали има нещо ново покрай Краля? flower
Върнете се в началото Go down
an4etooooo95
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 6
Age : 29
Location : sofia
Job/hobbies : da gledam tv
Registration date : 04.07.2009

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 5:42 pm

здравйте аз се казвам Ани и съм от София мн се радвам че го има този сайт без да искам го намерих но много ми допадна аз обожавам шанрук хан виждам че и вие също много го харесвате радвам се че има толкова хора който харесват индия и шанрук хан ... дано сайта се развие и за натам така добре geek geek king
Върнете се в началото Go down
lora82
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 14
Age : 42
Location : Haskovo
Job/hobbies : Haskovo
Registration date : 02.06.2011

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 1:51 pm

Здравейте скоро май никой не е писал тук Shocked . Е все пак радвам се че ви има, открих ви, макар и не толкова активни. Хубаво е да знеш, че има и други които споделят това което харесваш Smile . Казвам се Лора от Хасково съм, на 29 г. Влюбена съм в Индия от може би 96-та год. когато за нашата телевизия беше достъпно да се гледа МТВ Индия, оттогава индийската музика и Индия е в кръвта ми и постоянно слушам стила Боливуд. Страхотно е, че има толкова хора които да харесват и гледат филмите на ShahRukh Khan, помня филма които за първи път гледах с него Dil Aashna Hai и отогава следя всеки филм с него. Страхотен актьор е, много е талантлив и има някак особенно излъчване. Изпитвам огромна почит към него и семейството му и имам огромно желание да ги видя. Целта която имам в живота ми е да посетя Индия, не случайно казват Индия е път към себе си и ако си изпитал желание да я посетиш, то тя те вика при себе си.
Върнете се в началото Go down
stefinka
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 1
Age : 34
Location : Varna
Job/hobbies : filmi,razhodki
Registration date : 24.08.2011

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 5:21 am

Здравейте аз съм съвсем новичка във форума.И аз като всички вас харесвам индийски филми,музика...влюбена съм в тях,а за Шах какво да кажа той е просто прекрасен обожавам го от първият филм който гледах с него.
Върнете се в началото Go down
lora82
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 14
Age : 42
Location : Haskovo
Job/hobbies : Haskovo
Registration date : 02.06.2011

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 7:54 pm

Здравей, Добре дошла Smile
Върнете се в началото Go down
Janeto
Regular user
Regular user
Janeto


Female
Брой мнения : 44
Age : 38
Location : Sofia, Bylgariq
Job/hobbies : INDIA
Registration date : 28.08.2011

Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:40 pm

Здравейте и от мен! Smile
Казвам се Жана, от София съм, на 25г, имам детенце на две годинки почти, студентка см последна година, работя в едно издателство.


Много ми хареса това, което Лора казва за Индия - и аз изпитах желание да замина и да я видя, след като гледах документале филм за "Тадж Махал" .Силно ме впечатлиха думите, "Ако си изпитал желание да я посетиш, то тя те вика при себе си."
Мога да кажа, че все още търся пътя към себе си и своята нирвана.

Индийските филми, танци, обичаи, история и култура силно ме впечатляват все повече ден след ден.
Преди около година гледах филма "Вер и Зара", оттам започна моето пристрастяване, естествено филмът ме заплени и го изтеглих от нета, гледах го отново и отново.
След това попаднах на "Понякога щастие, понякога тъга" и това сега е любимият ми филм, гледала съм го също няколко пъти и пак бих го гледала.

Любим актьор - естесвено Кралят, а актриса Каджол, а двамата са ми любима двойка, когато си партнират. cheers

До такава степен съм се запалила, че смятам да се запиша в училище за класически индийски танци.

Изчитам като топъл хляб всичко в нета, свързано с Индия, нейните прелести, нейните филми и всичко останало.
Ще се радвам да намеря сродни души тук. sunny
Поздрави! flower flower flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Здравейте! - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Нови потребители :: Добре дошли-
Идете на: